Türk ve Dünya Mutfağı’nın lezzetli yiyeceklerini keşfetmek için İstanbul’u dolaşmanıza gerek yok. İstanbul Avcılar’da bulunan Cafe, Pastane ve Restaurant’ıyla Hotel Emirhan Palace tadına doyamayacağımız gurme lezzetler sunuyor. Hotel bünyesinde bulunan ünlü Restaurant& Cafe& Pastane zinciri Dilek, kahvaltı çeşitleri, Pazar Günü brunch’ ları, pasta, unlu mamul ve tatlı ve çeşitlerinin yanı sıra, yenilikçi menüleri ile geleneksel lezzetler ve dünya mutfaklarından sevilen tatları misafirlerinin beğenisine sunuyor.

tasarim

Kahvaltı

Kahvaltı… Hemen Marmara Denizi’nin yanı başında lezzet yolculuğu.
Özenle seçilmiş kahvaltı ürünleriyle hazırlanmış, serpme ve açık büfe sunumlarıyla zenginleştirilmiş, şehrin en zengin kahvaltı servisinin tadına taze demlenmiş çay ve sıcacık pişmiş ekmekler eşliğinde doyamayacaksınız.

Pastane

Pastane’miz gece yarısına dek lezziz pastalar, kekler, tatlılar, poğaçalar, çay ve özenle hazırlanmış kahveleri sunuyor.

Restaurant

Gün boyu açık olan Restaurant’ımız Türk ve Dünya Mutfağı’ndan özenle seçilmiş tatları beğeninize sunuyor. Marmara Denizi manzaralı balkon bölümümüzde ya da Osmanlı mimarisiyle dekore edilmiş salonumuzda Hotel Emirhan Palace’nin şık atmosferi eşliğinde ziyafete doyamayacaksınız.